صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/11
0.0 (0)

جمالی سوسفی تاکیدکرد:

گلایه برخی بیماران در ایام تعطیلات به حق است

نماینده مردم در  مجلس دهم با بیان اینکه بیماران اورژانسی بدون وقفه در بیمارستان‌ها پذیرش شوند،گفت: برخی از پزشکان در ایام تعطیل در دسترس نیستند بنابراین بیمارستان های دولتی باید بار خدمت رسانی به بیماران را به دوش بگیرند.

 منوچهر جمالی سوسفی در گفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت حضور بیماران اورژانسی در ایام تعطیلات  در بیمارستان ها،گفت: بیماران اورژانسی بدون وقفه در بیمارستان ها در ایام تعطیل و روزهای عادی پذیرش شوند بنابراین بطور مثال بیماری که تحت نظر فلان پزشک متخصص است که در ایام تعطیل  در دسترس نیست، الزامی  است که پزشکان شیفت کار درمانی  بیمار فوق را برعهده بگیرند.

 نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گلایه های بیماران مبنی بر عدم پذیرش  مناسب  در ایام تعطیلات در برخی از مراکز درمانی به حق است تصریح کرد: بخش درمانی واداری بیمارستان ها پس از آغاز روزهای  اداری در ایام نوروز بر سرکار خود حاضر می شوند.

 کوتاهی در خدمات رسانی به بیماران  اورژانسی توجیه ای ندارد

 وی ادامه داد : اگردر  خدمات رسانی  به  بیماران اورژانسی کوتاهی شده است، بطور  حتم می توان به سادگی با عوامل مرتبط  برخورد قانونی کرد.

بیماران اورژانسی بدون وقفه در بیمارستان‌ها پذیرش شوند

 عضو کمیسیون بهداشت ودرمان  ملس با بیان اینکه بیماران اورژانسی بدون وقفه در بیمارستان‌ها پذیرش شوند یادآورشد: برخی از پزشکان در ایام تعطیل در دسترس نیستند بنابراین بیمارستان های دولتی باید بار خدمت رسانی به بیماران را به دوش بگیرند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:404411!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین