صفحه اصلی » نظارت » اصل نودم
413866 1398/03/13
0.0 (0)

گزارش مجلس درباره سیل های اخیر در صحن علنی قرائت می شود

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن گزارش پارلمان درباره سیل های اخیر خبر داد و گفت: این گزارش در یکی از جلسات علنی مجلس قرائت می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، داود محمدی با اشاره به اقدامات این کمیسیون درباره بررسی علل سیل های اخیر در برخی از شهرهای کشور گفت: پس از وقوع سیل های اخیر در برخی شهرهای کشور بلافاصله و با فوریت کمیته ای در کمیسیون اصل نود برای پیگیری موضوع تشکیل شد.

 وی با بیان اینکه تعدادی از اعضای کمیسیون اصل نود مجلس در اولین روزهای پس از وقوع سیل به مناطق سیل زده اعزام شدند اظهار داشت: در سفرها و بازدیدهایی که اعضای کمیسیون از مناطق سیل زده داشتند برآورد خسارات صورت گرفت و قرار شد گزارشی از بررسی ها تهیه و به هیات رئیسه تقدیم شود.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اضافه کرد: گزارش نهایی مجلس از میزان دقیق خسارات، علل و عوامل بروز سیل و مقصران احتمالی این حوادث تهیه و تقدیم هیات رئیسه مجلس شده است. در این گزارش خواستار این شده ایم که برخورد جدی با مقصران حادثه صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم نماینده مردم قزوین در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است گزارش نهایی درباره علل وقوع سیل در کشور در یکی از جلسات علنی مجلس قرائت شود.

نظرات کاربران

Parameter:413866!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین