صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها

496231 1400/06/16 17:26:00
0.0 (0)

گزارش فرمانده نیروی دریایی ارتش از پیشرفت نیروی دریایی

فرمانده نیروی دریایی با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گزارشی از پیشرفت نیروی دریایی از حیث سخت افزاری و نرم افزاری ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نشست روز سه شنبه (16 شهریورماه) میزبان سردار صفری جانشین پلیس امنیت ناجا بودند. سردار صفری گزارش مفصلی در مورد رویکردها و سیاست های اساسی پلیس امنیت ناجا ارائه کرد که در این میان مدیریت اتباع خارجی به ویژه با توجه به تحولات رخ داده در افغانستان، برنامه های پیش بینی شده برای مبارزه با قاچاق به ویژه مشروبات الکلی، برخورد با اراذل و اوباش، مبارزه با قاچاق سلاح های جنگی و شکاری، راهکار برای مدیریت و حفظ امنیت تجمعات قانونی و غیره از جمله موارد مذکور است.

همچنین جانشین پلیس امنیت ناجا به آسیب پذیری‌هایی که در کشور وجود دارد و به حوزه مدیریت ناجا مرتبط است را برای نمایندگان تشریح کرد.

گفتنی است، نوع همکاری کمیسیون امنیت ملی در راستای کمک به تامین امکانات لجستیک مرتبط با ناجا نیز در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گفت.

امیر ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش نیز دومین مهمان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بود که گزارش جامعی از پیشرفت نیروی دریایی از حیث سخت افزاری و نرم افزاری به ویژه در اقیانوس هند ارائه کرد.

نظرات کاربران

Parameter:496231!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون