صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
438353 1398/08/26
0.0 (0)

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده تبریز:

گزارش تکمیلی حادثه قطار تبریز – مشهد در هیأت رئیسه مجلس مجددا بررسی می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده تبریز گفت: گزارش تکمیلی حادثه قطار تبریز – مشهد در هیأت رئیسه مجلس مجدد بررسی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین فرهنگی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 26 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی‌‌‌ در تذکری به استناد ماده (100) آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: گزارش حادثه قطار تبریز – مشهد چاپ و در اختیار نمایندگان قرار گرفت. بر اساس ماده (45) آیین‌نامه داخلی این موضوع در هیأت رئیسه مجلس نیز بحث شد و هیچ منعی برای ارائه گزارش تکمیلی مطرح نشد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این موضوع در افکار عمومی مطرح شده و 3 بار در دستور هفتگی مجلس نیز چاپ شده است. بنا بر این انتظار می‌رود گزارش به صورت روشن قرائت شود و نسبت به قرار گرفتن مجدد آن در دستور کار تجدید نظر شود زیرا از دستور کار هفته جاری حذف شده است.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: آنچه در هیأت رئیسه بحث شد اینکه کمیسیون‌ها می‌توانند گزارش دهند اما گزارش تکمیلی معنا ندارد مگر آن که از عناوین دیگر استفاده شود. با توجه به تذکر جنابعالی مجدداً موضوع را در هیأت رئیسه بررسی خواهیم کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438353!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین