صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)

473554 1399/10/25 16:53:11
0.0 (0)

دیدار وزیر دفاع و معاونین با رئیس مجلس شورای اسلامی؛

گزارش امیر حاتمی از آخرین پیشرفت ها و دستاوردهای صنایع دفاعی به دکتر قالیباف

در دیدار وزیر دفاع و معاونین با رئیس مجلس شورای اسلامی، امیر حاتمی گزارشی از آخرین پیشرفت ها و دستاوردهای صنایع دفاعی کشور در حوزه های هوافضا، پدافند هوایی، صنایع موشکی، ارتقای حوزه‌ فناوری های نوین، صنایع اپتیکی و دریایی به ریاست مجلس ارائه کرد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی؛ دکتر بابک نگاهداری، مشاور و رئیس حوزه‌ ریاست مجلس شورای اسلامی از دیدار وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح به همراه معاونین و جمعی از مسئولان ارشد وزارت دفاع با ریاست مجلس شورای اسلامی خبر داد.

دکترنگاهداری گفت: در این دیدار امیر سرتیپ حاتمی، وزیر دفاع، گزارشی از آخرین پیشرفت ها و دستاوردهای صنایع دفاعی کشور در حوزه های هوافضا، پدافند هوایی، صنایع موشکی، ارتقای حوزه‌ فناوری های نوین، صنایع اپتیکی و دریایی ارائه کرد. 

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس افزود: ریاست مجلس ضمن بزرگداشت مقام شامخ شهید محسن فخری زاده و بیان مجاهدت‌ها و تلاشهای خستگی ناپذیر و اثر گذار آن شهید والا مقام، حمایت مجلس شورای اسلامی از تداوم و توسعه‌ی برنامه ها و فعالیت‌های علمی و پژوهشی تحت راهبری این دانشمند شهید را مورد تاکید قرار دادند .

نگاهداری همچنین بیان داشت: تقویت بنیه دفاعی کشور و مباحث بودجه ای وزارت دفاع در سال ۱۴۰۰ از جمله مباحث مطرح در این جلسه بود.

نظرات کاربران

Parameter:473554!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون