صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

438381 1398/08/26 16:55:08
0.0 (0)

/نمایندگان پس از حمایت مقام معظم رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت/

کوچکی‌نژاد: منابع حاصل از افزایش درآمد بنزین سریعا به حساب مردم واریز شود

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اعتقاد دارد دولت باید در اسرع وقت منابع حاصله از افزایش درآمد بنزین را به حساب مردم واریز کند.

جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جلسه‌ درس خارج فقه درباره‌ مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: دولت باید در اسرع وقت منابع حاصله از افزایش درآمد بنزین را به حساب مردم واریز کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در این راستا اظهار کرد: همچنین مسئولان اجرایی کشور باید بخش هایی همانند سرویس مدارس و غیره که نیازمند پیش بینی سهمیه مناسب هستند را با سخت گیری بیش از حد دچار مشکل نکنند.

وی با اشاره به اینکه تصمیم گرفته شده برای افزایش قیمت بنزین مورد اعتراض شدید نمایندگان قرار گرفته است و این گله مندی هنوز وجود دارد، ادامه داد: البته رهبر انقلاب امروز در سخنانشان تاکید کردند در خصوص طرح مدیریت مصرف سوخت سررشته ندارند و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودند اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنند که مجلس نیز به این سمت گام برداشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: به نظر می رسد سران قوا باید روند افزایش قیمت بنزین را اصلاح کنند تا مردم دچار مشکل نشوند.

کوچکی نژاد افزود: مردم هم اکنون در شرایط فشار اقتصادی قرار دارند از این رو مسئولان نباید توپ را در زمین یکدیگر بیاندازند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس نیز به دولت کمک خواهد کرد، البته در صورتی که مسئولان به طور جدی پای کار بایستند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب صبح امروز (یکشنبه) در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438381!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون