صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
390959 1397/12/06
0.0 (0)

دکتر لاریجانی در پاسخ به اخطار سلیمی؛

کمیسیون تلفیق موارد اصلی بودجه شرکت‌های دولتی را بررسی کرده است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آقای مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق عنوان کرده که موارد اصلی مربوط به بودجه شرکت‌های دولتی در کمیسیون متبوعش مورد بررسی قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی عصر امروز (یکشنبه، 5 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه سال 98 کل کشور، در اخطاری با استناد به اصل ۵۲ قانون اساسی، گفت: در حال به اتمام رساندن بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۹۸ هستیم، علاوه بر این گفته شد که کمیسیون تلفیق برای بودجه شرکت‌های دولتی اقدامی انجام داده، این گزارش چه زمانی قرار است رسیدگی شود؟ چرا که براساس آئین‌نامه باید یک هفته فرصت برای ارائه پیشنهادات در نظر گرفته شود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: گزارش بودجه شرکت‌های دولتی ارائه نشده و فرجه‌ای برای آن در نظر گرفته نشده است لذا یا بودجه شرکت‌های دولتی جزو بودجه هست یا نیست، اگر نیست چرا آن را به مجلس می‌آورند و اگر هست طبق قانون باید به آن رسیدگی کنیم.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار گفت: آقای محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق عنوان کرده که موارد اصلی مربوط به بودجه شرکت‌های دولتی را رسیدگی کردند و در این باره توضیح می‌دهند.

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:390959!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین