صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
387514 1397/11/20
0.0 (0)

هاشم زایی:

کمرنگ‌شدن اعتماد مردم بزرگترین چالش پیش‌روی انقلاب است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمرنگ‌شدن اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین چالش پیش‌روی انقلاب چهل ساله است. به علت مشکلات اقتصادی و معیشتی و مسائل مربوط به آزادی‌های مردمی و صادق نبودن با مردم در برخی از مسائل سیاسی امروز اعتماد عمومی تا حدودی کمرنگ شده است

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ عبدالرضا هاشم‌زایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که کمرنگ‌شدن اعتماد عمومی بزرگترین چالش پیش‌روی انقلاب پس از چهل سالگی است، بیان کرد: بزرگترین چالش انقلاب پس از چهل سالگی کمرنگ شدن اعتماد عمومی است و اگر ما نتوانیم اعتماد عمومی را به جامعه بازگردانیم با چالش‌های دیگری روبه‌رو خواهیم شد.

وی با اشاره به بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی پس از گذشت ۴۰ سال بیان کرد: ماندگاری انقلاب اسلامی پس از ۴۰ سال خود یک دستاورد بزرگ است. نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود همه مشکلات و چالش‌هایی که در داخل و خارج وجود داشته است، تاکنون استوار باقی مانده و این خود یک دستاورد است.

وی در ادامه اظهار کرد: ما برای این‌که بتوانیم از این دستاورد صیانت کنیم باید اعتماد عمومی را نسبت به مسئولان بالا ببریم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمرنگ‌شدن اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین چالش پیش‌روی انقلاب چهل ساله است. به علت مشکلات اقتصادی و معیشتی و مسائل مربوط به آزادی‌های مردمی و صادق نبودن با مردم در برخی از مسائل سیاسی امروز اعتماد عمومی تا حدودی کمرنگ شده است و اگر ما نتوانیم اعتماد عمومی را به جامعه برگردانیم این چالش ما را با چالش‌های دیگری روبه‌رو خواهد کرد.

هاشم‌زایی در ادامه با اشاره به بزرگترین اشتباه در تاریخ چهل ساله انقلاب، بیان کرد: متأسفانه ما رأفت اسلامی را فراموش کرده‌ایم. در زمان فتح مکه توسط پیغمبر (ص) منزل ابوسفیان را محل امنی قرار داد در حالی که او بزرگترین دشمن اسلام و پیغمبر (ص) بود. متأسفانه ما در این سال‌ها رفعت اسلامی را فراموش کرده‌ایم و با این توهمی که همه دنیا با ما دشمن هستند با مسائل روبه‌رو شده‌ایم و لذا نتوانستیم جایگاه انقلاب را آن طور که باید و شاید در منطقه و دنیا نشان دهیم.

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:387514!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین