صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
434211 1398/07/22
0.0 (0)

بابایی صالح با انتقاد از بی توجهی دولت به تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان

کشاورزان قاچاقچی سوخت نیستند

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس در تذکر به رئیس جمهور با انتقاد از نحوه تامین سوخت برای کشاورزان تاکید کرد که آنها قاچاقچی سوخت نیستند و باید در زمان کشت محصولات به داد این قشر برسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روح‌اله بابایی صالح در نشست علنی امروز (دوشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی(ع)در تذکر به رئیس جمهور و وزرای کشور، نفت و جهاد کشاورزی گفت: اخیراً تصمیمی درخصوص تقسیم سوخت ادوات کشاورزی به صورت پایلوت در استان قزوین اتخاذ شده و از اول مهرماه قریب 20 روز است که سامانه از کار افتاده، این چه تصمیمی است؟

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعد از گذشت 40 سال کشاورزان و افرادی که ادوات کشاورزی دارند، با گالن سوخت می گیرند و سوختی که فصلی توزیع می شد با تصمیم وزرای کشور و نفت به صورت ماهانه توزیع شده و هر کشاورز باید برای دریافت 700 لیتر سوخت، به جهاد کشاورزی، سامانه و وزارت نفت مراجعه کند.

وی تصریح کرد: قاچاق سوخت از طریق کشاورزان صورت نمی گیرد، بنابراین به داد کشاورزان مظلوم در زمان کشت محصولات کشاورزی برسید.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکر به وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: درخصوص تکمیل سه راهی رحیم آباد به دان اصفهان و ورودی میدان شهر آوز و 9 کیلومتر از مسیر باقی مانده جاده آوز به رزن که به صورت 4 بانده است، اقدام شود. همچنین اعتبارات لازم برای تکمیل جاده های این استان تخصیص یابد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان در رابطه با خرید محصولات کشاورزی به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:434211!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین