صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
431092 1398/07/02
0.0 (0)

جعفر زاده ایمن آبادی با اشاره به سخنان " رافائل گروسی" مطرح کرد:

کاندیدای مدیر کلی آژانس چه تضمینی در قبال داوری بی‌طرفانه می‌دهد؟

نایب رئیس فراکسیون مستقلین گفت: باید به کاندیدای مدیر کل آژانس انرژی اتمی گفت، که تضمین اجرایی در قبال این شعار می‌دهند؛ یعنی اینکه چگونه می‌توانیم آن را محک بزنیم و واقعا اگر بی‌طرفانه عمل نکرده‌اند، جرات و شهامت استعفا را دارند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به صحبت‌های "رافائل گروسی" کاندیدای مقام مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مبنی بر داوری بی‌طرفانه نسبت به توافق هسته‌ای ایران اشاره و اظهار کرد: آژانس انرژی اتمی نسبت به قضاوت در مورد هسته‌ای ایران فراز و نشیب‌های فراوانی را سپری کرده است.

نفوذ صهیونیست‌ها سبب تاثیر گذاری بر آژانس انرژی اتمی شده است

وی در ادامه افزود: اتفاقا، لابی صهیونیست‌ها سبب تاثیر گذاری بر آژانس انرژی اتمی شده است و همین مسئله هم باعث می‌شود، که انرژی اتمی در قضاوت‌های خود در مورد ایران دچار شک و تردید شود، که وجود چنین نفوذی هم سبب نارضایتی ایران نسبت به آژانس انرژی اتمی شده است.

فرمایشات رهبر انقلاب در رابطه با ساخت بمب اتم فصل الخطاب است

نماینده مردم رشت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره ساخت بمب اتم اشاره و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب ساخت بمب اتم و همچنین نگهداری آن را هم حرام دانسته‌اند؛ البته ناگفته نماند که ما در مقابله با دشمنان هیچ خوفی به خود راه نمی‌دهیم؛ چرا که برای منافع ملی کشورمان که یکی از شاخصه‌های آن امنیت ملی به شمار می‌رود، هر کاری که نیاز باشد انجام می‌دهیم، اما وقتی که رهبری انقلاب در رابطه با آن فتوای شرعی و دینی داده‌اند؛ دیگر در این زمینه جای هیچ‌گونه بحثی وجود ندارد و فرمایشات ایشان فصل الخطاب است.

 اسرائیل و آمریکا به دنبال گرم کردن تنور تنش در منطقه خاورمیانه هستند

نایب رئیس فراکسیون مستقلین در ادامه افزود: پشت پرده شلوغ بازی‌های لابی صهیونیست‌ها و آمریکا در منطقه خاورمیانه داستان دیگری دارد، و این‌ها فقط به دنبال گرم کردن تنور تنش در منطقه هستند، تا همچنان از این آشفته بازار به منافع خود برسند.

 کسانی که تاکنون مسئولیت آژانس را بر عهده داشتند؛ نسبت به ایران عادلانه عمل نکرده‌اند

جعفر زاده ایمن آبادی به صحبت‌های "رافائل گروسی" کاندیدای مقام مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مبنی بر داوری بی‌طرفانه نسبت به توافق هسته‌ای ایران اشاره و اظهار کرد: همه کسانی که تاکنون مسئولیت آژانس را بر عهده داشتند و در آینده هم عهده دار آن خواهند بود، قضاوت عادلانه‌ای نسبت به ایران نداشتند؛ چرا که تجربه این موضوع را برای ما ثابت کرده است و قطعا؛ این‌ها به دلیل نفوذ صهیونیست‌ها در آینده هم نمی توانند به شعارهایی کی می‌دهند، پایبند باشند.

کاندیدای مدیر کل آژانس چه تضمینی در قبال داوری بی‌طرفانه نسبت به ایران می‌دهند؟

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه افزود: باید به کاندیدای مدیر کل آژانس انرژی اتمی گفت، که تضمین اجرایی در قبال این شعار می‌دهند؛ یعنی اینکه چگونه می‌توانیم آن را محک بزنیم و واقعا اگر بی‌طرفانه عمل نکرده‌اند، جرات و شهامت استعفا را دارند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:431092!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین