صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

471724 1399/10/13 16:32:11
0.0 (0)

پیام تسلیت نماینده اسدآباد به مناسبت درگذشت آیت الله مصباح یزدی

نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در سالروز رجعت خونین و ملکوتی مالک اشتر زمان حاج قاسم سلیمانی خبر رحلت جانگداز عالم جلیل القدر و عمار روشنگر و متفکر بزرگ حضرت آیت الله مصباح یزدی سخت روحمان را آزرد و اندوهی سنگین در فضای ام القری اسلام‌ ناب ایران اسلامی حاکم شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،کیومرث سرمدی واله، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در پیامی سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و همچنین درگذشت جانسوز عمار انقلاب حضرت آیت‌الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

  [إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ]
هرگاه عالمی بمیرد رخنه ای جبران ناپذیر در اسلام ایجاد می شود که تا روز قیامت هیچ چیز آن را فرو نمى ‏پوشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

در سالروز رجعت خونین و ملکوتی مالک اشتر زمان حاج قاسم سلیمانی خبر رحلت جانگداز عالم جلیل القدر و عمار روشنگر و متفکر بزرگ حضرت آیت الله مصباح یزدی سخت روحمان را آزرد و اندوهی سنگین در فضای ام القری اسلام‌ ناب ایران اسلامی حاکم شد.

آنچه در این میان تسلای خاطر حزین رهبری عزیز و ملت بزرگ ایران است سرایت مکتب آزادی‌خواهانه سلیمانی و بصیرت منشعب از روشنگری های عالمان بزرگی چون‌ آیت الله مصباح یزدی است که تحت توجهات ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای می رود تا حقانیت اسلام ناب محمدی را در پهنه گیتی بگستراند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید عزیز ابومهدی المهندس و تاکید بر انتقامی سخت از آمران و مجریان و قاتلان جنایت پیشه آن شهدای والامقام، فقدان عالم پارسا و عامل حضرت آیت الله مصباح یزدی را به پیشگاه امام عصر (عج)، رهبری عظیم الشان، حوزه های علمیه،محافل علم و عرفان و ملت بزرگ ایران تسلیت و تعزیت می گویم./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:471724!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون