صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)

438996 1398/09/03
0.0 (0)

پیام تسلیت محمد جعفری در پی درگذشت آیت الله حاج سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی

محمد جعفری، مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت روحانی جلیل القدر، آیت الله حاج سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی، نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، محمد جعفری، مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت روحانی جلیل القدر، آیت الله حاج سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی، نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

ارتحال عالم ربانی، آیت الله حاج‌سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی ، نماینده فقید مردم  تهران در مجلس خبرگان رهبری موجب تالم و تاثر گردید.

این روحانی مهذب و بافضیلت همواره به گسترش معارف اسلامی و شریعت اهل بیت (ع)  اهتمام داشتند و با  شیفتگی به مباحث فقهی و تفسیری،  آثار ارزشمند و پربرگ و باری را به قلم آوردند که در کارنامه مجاهدات دینی و علمیشان ثبت و درج خواهد بود.افزون بر این، خدمات شایسته این عالم پرهیزگار در مسئولیت های گوناگون، منشا آثار ارزنده و فراموش ناشدنی بوده و هست.

اینجانب ضایعه  فقدان این روحانی خدوم را به محضر حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه شریف)‌، مقام معظم رهبری، حوزه های علمیه، روحانیت معزز، شاگردان و دوستداران و  خاندان مکرم به ویژه داماد محترم ایشان حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سیدعلی محمد یثربی تسلیت گفته، از درگاه خداوند متعال برای آن عالم  پارسا، علودرجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی طلب می کنم.

محمد جعفری

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی

نظرات کاربران

Parameter:438996!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون