صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
438965 1398/09/03
0.0 (0)

پیام تسلیت دکتر لاریجانی در پی درگذشت آیت الله حاج سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی

رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت روحانی جلیل القدر، آیت الله حاج سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی، نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت روحانی جلیل القدر، آیت الله حاج سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی، نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت روحانی جلیل القدر، آیت الله حاج سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی، نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری موجب تاسف و تالم گردید.

این روحانی گرانقدر از علمای سرشناس بودند که در سراسر عمر با برکت خویش به ترویج و تبلیغ معارف اهل بیت (ع) و نشر علوم اسلامی در حوزه و دانشگاه اهتمام ورزیدند، به طوری که جلسات بحث فقهی و تفسیر قرآن و تالیفات ایشان همواره مورد توجه و بهره مندی علاقمندان بود. ایشان همچنین در مسئولیت های متعدد، خدمتگزاری صدیق برای انقلاب و نظام بودند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه شریف) مقام معظم رهبری، حوزه های علمیه، روحانیت، شاگردان و دوستداران و بیت مکرم ایشان، از درگاه احدیت برای آن روحانی بزرگوار، علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می کنم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

نظرات کاربران

Parameter:438965!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون