صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/03/05
0.0 (0)

ذوالقدر در تذکر شفاهی:

پردیس با 350 هزار نفر جمعیت یک تخت بیمارستانی هم ندارد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: پردیس با 350 هزار نفر جمعیت هنوز یک تخت بیمارستانی ندارد و باید رفع این مشکل اولویت وزارت بهداشت باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیده فاطمه ذوالقدر در نشست علنی امروز (یکشنبه، 5 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود به وزیر بهداشت راجع به وضعیت خانه بهداشت‌های استان تهران اظهار داشت: تجهیز خانه بهداشت‌های استان تهران به آمبولانس و پزشک ضروری است. همچنین پردیس با 350 هزار نفر جمعیت هنوز یک تخت بیمارستانی ندارد و باید رفع این مشکل اولویت وزارت بهداشت باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر راه بیان کرد: رفع مشکل دسترسی جاده قدیم جاجرود به تهران و کمربندی با توجه به حجم ترافیک اتومبیل‌ها که هر هفته در این محور تردد می‌کنند، ضروری است.

وی در تذکر به وزیر کشور افزود: استقرار کانکس‌های سیار نیروی انتظامی در حاشیه شهر تهران و مناطق حاشیه‌نشین برای تأمین امنیت شهروندان امری ضروری است.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بازنگری در سبد کالاهای اساسی به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی و سبد کالای کارگران ضرور دارد، همچنین بن کارگری برای این قشر نیز باید احیاء شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:412754!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین