صفحه اصلی » قانون گذاری » دستورجلسات صحن » روزانه مجلس
433494 1398/07/15
0.0 (0)

پارلیران گزارش می‌دهد

پانزدهم مهر؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره یارانه‌ها

جلسه سه ساعته مجلس در باره یارانه‌های پنهان و آشکار با حضور مسئولان اقتصادی دولت به صورت غیرعلنی برگزار شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی  جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه، 15 مهرماه) به ریاست دکتر علی لاریجانی ساعت 11 و 2 دقیقه و با حضور 227 نفر از نمایندگان آغاز شد. پیش از آغاز جلسه علنی، نشست غیرعلنی مجلس با هدف بررسی موضوع یارانه های پنهان و آشکار و نحوه پرداخت یارانه برگزار شده بود که رئیس مجلس در این باره توضیح داد: امروز از ساعت 8 صبح تا الان یعنی حدود ساعت 11 جلسه غیر علنی درباره موضوعات مهم در بحث ها اقتصادی کشور مطرح بود که این مباحث با حضور مرکز پژوهش ها و بخش هایی از دولت بررسی شد و ان شاالله پیگیری لازم در این زمینه صورت خواهد گرفت.

در این جلسه، علی نجفی خوشرودی نماینده مردم بابل؛ پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ علی اسدی کرم نماینده مردم شهربابک؛ محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم  شاهین شهر، میمه و برخوار نطق میان دستور داشتند.

در این جلسه سوال منطقه‌ای منصور مرادی نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس از وزیر نیرو در خصوص علت عدم تخصیص آب سدهای کردستان و عدم جبران خسارات ناشی از سدهای احداثی اعلام وصول شد.

جلسه علنی امروز رأس ساعت 12 و 54 دقیقه به پایان رسید.

نظرات کاربران

Parameter:433494!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون