صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
428943 1398/06/16
0.0 (0)

زاهدی خبر داد:

ورود کمیسیون آموزش به موضوع شهریه‌های نجومی مدارس

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ورود کمیسیون متبوعش به موضوع اخذ شهریه‌های نجومی در آستانه مهرماه خبر داد.

محمدمهدی زاهدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید و ثبت نام مدارس، گفت: با توجه به گزارش‌های واصله مبنی بر اخذ شهریه 20 میلیون تومانی در مقطع ابتدایی و شهریه 40 میلیون تومانی در مقطع دبیرستان، کمیسیون آموزش از بعد نظارتی خود برای ورود به این حوزه استفاده خواهد کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در رابطه با شهریه‌های نجومی بارها تذکر داده‌ایم، افزود: آموزش و پرورش در آستانه سال جدید تحصیلی باید نظارت خود را در این حوزه جدی‌تر کند.

مردم از گزارش تخلفات مدارس ابایی نداشته باشند

زاهدی ادامه داد: مردم پس از مواجهه با چنین مواردی نباید از گزارش دادن این تخلفات ابایی داشته باشند و این موارد را باید به بازرسان آموزش و پرورش و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گزارش کنند. لازم نیست در ارائه یک گزارش تخلف، مردم اسم و آدرس خود را عنوان کنند بلکه فقط باید مشخصات مدارس متخلف را گزارش کنند تا با آن‌ها برخورد صورت گیرد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رأساً به این موضوع ورود خواهد کرد و از مسئولان وزارتخانه درباره اخذ شهریه‌های نجومی توضیح می‌خواهد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:428943!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون