صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
428749 1398/06/15
0.0 (0)

گزارش های اینستاگرامی نمایندگان از امور حوزه های انتخابیه

هشدار درباره دفن پسماندها در قزوین | پیگیری احداث جاده و آب رحیم آباد، املش | انتقاد از وضعیت ارائه تسهیلات بانکی در بخش تعاون

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

سید حسین افضلی  مطالب زیر را از بازدیدها و پیگیری امور حوزه انتخابیه منتشر کرده است.

غلامرضا کاتب  از کلنگ‌زنی فاز آموزشی بیمارستان معتمدی گرمسار  خبر داده است

محمد وحدتی هلان  مطالب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه به اشتراک گذاشته است.

قاسم احمدی لاشکی تصاویر زیر را از دیدار با تعاون گران و صاحب مشاغل شهرستان و روسای ادارات کار ، فنی و حرفه ای و تامین اجتماعی چالوس به اشتراک گذاشته است.

سید جواد ساداتی نژاد  از حضور در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرک‌های صنعتی منطقه با حضور معاون #وزیر_صمت خبر داده است


ساداتی نژاد متن تذکر شفاهیی در جلسه علنی 11 شهریور98 را به اشتراک گذاشته است

اسدالله عباسی عکس زیر را از نشست مجمع نمایندگان استان گیلان و رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان منتشر کرده است.


وی همچنین از تذکر شفاهی در جلسه علنی روز سه شنبه 11 شهریور 98 درباره پیگیری احداث جاده و آب رحیم آباد، املش  خبر داده است.

رمضانعلی سبحانی فر   مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است.

عباس گودرزی از نشست با رئیس بنیاد مسکن شهرستان با اعضای خانه کشاورز شهرستان بروجرد خبر داده است

عباسعلی پوربافرانی از جلسه با با مسئولین بودجه و مجلس سازمان ابفای کشور خبر داده است

سیده حمیده زر آبادی  مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

قزوین به محل دفن پسماند و زباله‌های سایر استان‌ها تبدیل نشود/باید اعتراض کارگران ، بویژه کارگران کنتورسازی پیگیری شود/شایسته‌سالاری در انتخاب مدیران باید مورد توجه جدی قرار بگیرد
🔘رئیس مجمع نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: از استاندار جدید قزوین انتظار می‌رود ضمن بهره گیری از ظرفیت بی بدیل زنان و جوانان، موضوع شایسته‌سالاری در انتخابات مدیران را مورد توجه جدی قرار دهد
🔘سیده حمیده زرآبادی روز پنجشنبه در مراسم تکریم و تقدیر از خدمات استاندار سابق و معارفه استاندار جدید قزوین با تقدیر از خدمات عبدالمحمد زاهدی افزود: اگر بخواهیم از عملکرد، تعهد، پیگیری و دلسوزی آقای زاهدی بگوییم مثنوی هفتاد من می شود و ایشان با سابقه خدمت در هفت استان کشور وارد قزوین شد و حاصل آن تجربه های طولانی را در نگاه توسعه ای وی مشاهده کردیم.
🔘وی اضافه کرد: گرچه در شرایط فعلی مدیریت به شکل ایده آل سخت است اما آقای زاهدی در همین وضعیت دشوار قدم های مثبتی برداشت که یکی از نتایج آن کسب رتبه اول قزوین از نظر رضایت مندی مردم از دستگاه های اجرایی بود.
🔘زر آبادی همچنین با خیر مقدم به استاندار جدید و آرزوی موفقیت برای وی به ارایه بخشی از ضعف ها و قوت های قزوین پرداخت و ادامه داد: رضایتمندی مردم از مدیران به تاسی از دیدگاه امام علی(ع) در گرو هشت شاخص ایمان، تقوا، ساده زیستی، مردمی بودن، معتدل بودن، عالم و متخصص بودن در مسایل اجتماعی و سیاسی و دارای تجربه و حسن شهرت است.
🔘نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی به تاکیدات مقام معظم رهبری برای حفظ محیط‌ زیست نیز اشاره کرد و گفت: اوضاع محیط زیست قزوین چندان خوب نیست و استاندار جدید نباید اجازه دهد این استان به محل دفن پسماند استان های دیگر تبدیل شود.
🔘زرآبادی همچنین گفت: قزوین ظرفیت بالا و قوی در حوزه جامعه کارگری دارد اما به دلیل مشکلات پیش آمده هم اکنون شاهد مسائل زیادی در این حوزه هستیم که نیاز است با دقت بیشتری به آن توجه شود.
🔘وی با اشاره به ظرفیت های کشاورزی قزوین، افزود: کشاورزان و باغداران هم قشر مهمی هستند که در سال های گذشته هم دچار خسارت های زیادی شدند که نیازمند نگاه ویژه ای هستند.
🔘رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی افزود : در حوزه فرهنگ هم نیز توقع هنرمندان از استاندار زیاد است و باید به شکل شایسته به آنها پاسخ داد و خبرنگاران هم که به دنبال شفافیت هستند نیازمند پاسخگویی و همراهی استاندار هستند

 

 

 

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:428749!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون