صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
بت کلیا:

هدف ترامپ از معامله قرن از بین بردن تمام ادیان است

نماینده آشوریان ایران در مجلس تاکید کرد: هدف ترامپ از معامله قرن فقط از بین بردن اسلام و فلسطین نیست، او می خواهد با این طرح تمام ادیان را نابود کند.

یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان ایران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات اخیر دونالد ترامپ و خطاب به کسانی که می گویند اقلیت های دینی در ایران حق و حقوقی ندارند، گفت: ما 2 هزار سال است که به عنوان مسیحی در ایران زندگی می کنیم، در طول این 20 قرن در ایران قتل عام نشده ایم و هیچ اتفاقی نیافتاده است که مانع مراسم و مسائل دینی ما گرفته شود.

نماینده آشوریان ایران در مجلس ادامه داد: در کشورهای همسایه 5 دهه پیش قتل عام های زیادی رخ داد اما در ایران با کمال آرامش و امنیت زندگی کرده ایم و به همین دلیل جوانان ما در جبهه های خیابانی قبل از انقلاب برای دفاع از ایران، شرف و ناموس ملت شهید شدند.

عضو کمیسیون عمران مجلس بیان داشت: امروز در دنیا شاهد هستیم، کسانی که ادعای مسیحیت و انسانیت می کنند از جمله آقای ترامپ، که بویی از انسانیت، دین، اعتقادات مسیحی نبرده است، قدم هایی بر می دارند که برای من مسیحی درد آور است.

وی اظهار داشت: امروز کسانی در اورشلیم محل تولید عیسی مسیح، قدم بر می دارند که باید پاهای آنها شکسته شود، ترامپ برای خود شیرینی، کسب رای و خوشایند داماد صهیونیستی اش، قدم هایی بر می دارد که نشان می دهد به صهیونیست، اسرائیلی ها و فلسطینی ها خدمت می کند. این در حالی است که فلسطینی ها قرن ها با مسیحی ها و کلیمی ها زندگی توام با محبت داشتند همان طور که ما در ایران داریم.

این نماینده مجلس گفت: همان طور آیت الله خامنه ای فرمودند امروز بحث فلسطین نیست، بحث انسانیت است، امروز طرح "معامله قرن: را مطرح می کنند، معامله قرن برای این مطرح می شود که ترامپ یکبار دیگر در انتخابات آمریکا پیروز شود، این حرکت ها از نظر بنده محکوم است.

بت کلیا با بیان اینکه این حرکت ها به این معنا است که آنها می خواهند به طور کل فلسطین و فلسطینی ها را از بین ببرند، بیان داشت: هدف ترامپ تنها از بین بردن اسلام و فلسطین نیست، او می خواهد با "معامله قرن" تمام ادیان را از بین ببرد، مطمئنا به نتیجه نخواهد رسید، شکست آنها را خواهیم دید و امیدواریم مردم فلسطین روی آزادی را مانند سایر مردم جهان ببینند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:417747!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون