صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
418419 1398/04/10
0.0 (0)

رنجبرزاده:

نمایندگان مجلس از محل سرنگونی پهپاد آمریکا بازدید می‌کنند

عضو هیات رئیسه مجلس، گفت: اعضای فراکسیون مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا در مجلس از محل سرنگونی پهپاد آمریکا بازدید می‌کنند.

اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با بیان اینکه اعضای فراکسیون مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا از محل سرنگونی پهپاد آمریکا بازدید می‌کنند، گفت: تعدادی از نمایندگان مجلس به جزیره ابوموسی سفر خواهند کرد تا در سال روز سرنگونی هواپیمای ایرباس مسافربری ایران از سوی آمریکایی‌ها در سال 67، بازدیدی از این منطقه داشته باشند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این نمایندگان مجلس ضمن این بازدید، بازدیدی هم از محل سرنگونی پهپاد آمریکایی‌ها توسط نیروی هوافضای سپاه که چندی پیش انجام شد، خواهند داشت.

پیگیری 10 طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا

وی افزود: نمایندگان همچنین مواضع مجلس شورای اسلامی در این رابطه را عنوان خواهند کرد تا مسیر قانونگذاری شفاف شود، حدود 10 طرح مقابله‌ای بعد از این بازدید در اولین جلسات بعد از تعطیلات پیگیری و عنوان خواهیم کرد.

رنجبرزاده یادآور شد: فراکسیون از فرمانده منطقه دریایی ابوموسی و فردی که دستور شلیک به سمت پهپاد آمریکایی‌ها را داده، درخواست همراهی در این بازدید را کرده تا توضیحاتی به نمایندگان درباره چگونگی وقوع آن ارائه کنند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا، یادآور شد: نمایندگان صبح و بعد از ظهر روز چهارشنبه 12 تیر ماه از این منطقه بازدید خواهند کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:418419!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون