صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
ملکشاهی راد:

نقش مهم آمار دقیق و علمی در تصمیم گیری‎ها و مدیریت سیلاب در جریان سیل اخیر

ملکشاهی راد گفت: در جریان سیل اخیر اطلاعات و آمار دقیق و علمی در تصمیم گیری‎ها و مدیریت سیلاب نقش بسیار موثر و بسزایی داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا ملکشاهی راد در دیدار با پرسنل شرکت آب منطقه ای استان ضمن تبریک سال نو، از زحمات این مجموعه در جریان سیل اخیر تقدیر کرد.

وی در ادامه بیان کرد: در جریان سیل اخیر یک همدلی و هماهنگی خوب بین تمامی دستگاه‌های اجرایی استان مشاهده شد و در مجموع عملکرد آن‎ها خوب ارزیابی می‎شود.

ملکشاهی راد ادامه داد: در جریان سیل اخیر اطلاعات و آمار دقیق و علمی در تصمیم گیری‎ها و مدیریت سیلاب نقش بسیار موثر و بسزایی داشت.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی تصریح کرد: امروزه آمار و اطلاعات دقیق و علمی حرف اول را در مدیریت و تصمیم گیری‎های درست می‎زند و جهت مدیریت سیلاب در آینده لازم است از نظرات و آمار مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای استفاده شود تا خسارات احتمالی به حداقل رسیده و تصمیم‌گیری‌های درست در این خصوص صورت پذیرد.

به گزارش ایسنا رضا میرزایی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای نیز در ادامه گزارشی از آخرین وضعیت سیلاب استان، منابع آبی و میزان حجم مخازن سدهای استان را ارائه کرد.

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:406322!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون