صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
429847 1398/06/25
0.0 (0)

شریعت نژاد:

نظارت‌ در زمینه کیفیت گندم‌های تحویلی به سیلوها ارتقا یابد

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت : دولت در قبال تحویل گندم هزینه پرداخت می‌کند نه خرید شن و ماسه، باید نظارت‌های جدی تری در زمینه کیفیت گندم‌های تحویلی به سیلوها وجود داشته باشد.

شمس الله شریعت نژاد عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اختلاط سنگ و خاک با گندم و تحویل آن به سیلوها، گفت: نمی‌توان با قاطعیت در خصوص اختلاط عمدی خاک و سنگ با گندم اظهار نظر کرد و تنها پرونده‌‌ای که در این زمینه رسانه‌ای شد در استان گلستان بود.

تحویل گندم آلوده سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد

نماینده مردم رامسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در استان گلستان به صورت عامدانه در زمینه تحویل گندم مخلوط شده با خاک و سنگ سوء استفاده‌هایی صورت گرفته است، ادامه داد: تحویل گندم آلوده سلامت جامعه را به مخاطره می‌اندازد و از سوی دیگر سرمایه کشور را به هدر می‌دهد.

شمس الله شریعت نژاد

 

بخشی از مخلوط شدن سنگ و خاک با گندم سهوی است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع اختلاط خاک با گندم و تحویل آن به سیلو در سراسر کشور نیاز به بررسی و تحقیق دارد، تصریح کرد: بخشی از مخلوط شدن سنگ و خاک با گندم به صورت سهوی است و نمی‌توان آن را عامدانه در نظر گرفت اما باید دستگاه‌های نظارتی و قضایی با متخلفان برخورد قاطع داشته باشند.

اگر مسئولین وزارت جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های دولتی از اختلاط عمدی سنگ و خاک با گندم تحویلی به سیلوها اطلاع داشته باشند باید با آنها نیز برخورد شود

شریعت نژاد با تاکید بر اینکه اگر مسئولان وزارت جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های دولتی از اختلاط عمدی سنگ و خاک با گندم تحویلی به سیلوها اطلاع داشته باشند باید با آنها نیز برخورد شود، عنوان کرد: دولت در قبال تحویل گندم هزینه پرداخت می‌کند نه خرید شن و ماسه، باید نظارت‌های جدی تری در زمینه کیفیت گندم‌های تحویلی به سیلوها وجود داشته باشد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: اختلاط شن و ماسه با گندم به صورت عمدی به عنوان یک علامت سوال ما را وادار به تحقیق و بررسی بیشتر می‌کند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:429847!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین