صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها

496512 1400/06/22 21:45:00
0.0 (0)

نشست مشترک کمیسیون اجتماعی با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا

نشست مشترک کمیسیون اجتماعی با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا برگزار شد و بر هم افزایی و همسویی مجلس با این نهاد تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، نشست مشترک کمیسیون اجتماعی مجلس و پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا دوشنبه (22 شهریورماه ) با محوریت بررسی چالش‌های اصلی حوزه مبارزه با مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی و بررسی راهکارهای برون رفت از وضعیت موجود برگزار شد و اعضای کمیسیون اجتماعی از نمایشگاه دائمی مواد مخدر بازدید کردند.

گفتنی است، در این جلسه به موضوع موادمخدر به عنوان یکی از عوامل موثر در آسیب های اجتماعی اشاره شد و یکی از خروجی ها هم افزایی و همسویی مجلس با پلیس مبارزه با مواد مخدر بود.

همچنین در جلسه روز دوشنبه با تاکید بر اینکه فضای موجود برای نگهداری از معتادان متجاهر در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران نیست، با اعلام آمادگی نیروی انتظامی مقرر شد نشست مشترکی با سازمان بهزیستی برگزار شود تا مراکز ترک اعتیاد و نگهداری معتادان شناسایی و همچنین موضوع توانمندسازی معتادان متجاهر پیگیری شود.

در این جلسه به خلأ قانونی موجود در بحث دستگیری و آزادی متهمان موادمخدر اشاره شد، همچنین بحث هایی درباره توانمند سازی معتادان متجاهر و هم افزایی بین سازمان‌های ذی ربط از جمله سازمان فنی و حرفه‌ای برای افراد معتاد پس از ترک مطرح شد.

نظرات کاربران

Parameter:496512!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون