صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

482815 1400/01/24 09:57:15
0.0 (0)

در صحن علی امروز مجلس؛

مصری از پاسخ‌های وزیر دفاع قانع شد

عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس از پاسخ‌های وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قانع شد و از رئیس مجلس خواست موضوع رسیدگی به رفع تبعیض در پرداخت فوق‌العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح را به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع دهد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 24 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی سوال عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه از امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مصری پس از استماع توضیحات وزیر دفاع درباره علت عدم اجرا و اعمال قانون برنامه ششم در خصوص اعمال فوق‌العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح، از پاسخ های وی قانع شد.

مصری در جریان این نشست،  از رئیس مجلس خواست، موضوع رسیدگی به رفع تبعیض در پرداخت فوق‌العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح را به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع دهد.

علی بابائی کارنامی گزارش کمیسیون اجتماعی را در خصوص سوال ملی عبدالرضا مصری از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قرائت کرد و گفت: سوال این نماینده علت عدم اجرا و اعمال قانون برنامه ششم در خصوص پرداخت فوق العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح است.

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در اجرای ماده 207 آیین‌نامه داخلی مجلس سوال فوق در جلسه رسمی روز 6 آبان سال 99 کمیسیون اجتماعی با حضور 21 نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده سوال کننده و وزیر دفاع بررسی شد که پس از استماع نظرات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ‌های وزیر دفاع کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص دادو مستند به ماده 207 آیین‌نامه داخلی مجلس گزارش را جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی به هیئت رئیسه ارسال کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:482815!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون