صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

413409 1398/03/10 10:38:18
0.0 (0)

ملکشاهی‌راد در جلسه ستاد تنظیم بازار خرم‌آباد:

مشکلات اقتصادی آستانه تحمل جامعه را پایین آورده است

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: بی‌شک برنده‌ این جنگ اقتصادی فرسایشی ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا ملکشاهی راد در جلسه ستاد تنظیم بازار خرم‌آباد اظهار کرد: مشکلات اقتصادی آستانه تحمل جامعه را پایین آورده است.

وی افزود: در جنگ اقتصادی کسی که متخاصم است بیش از همه بر روی ایادی داخلی‌اش حساب باز می‌کند و ما برای مقابله با نقشه‌های دشمنان نیازمند همدلی و اتحاد بیشتری هستیم.

وی بیان کرد: در کل کشور در خصوص کالاهای اساسی با هیچگونه کمبودی مواجه نیستیم و فقط باید با مدیریت و نظارت کافی این اقلام را در اختیار مردم قرار دهیم.

ملکشاهی‌راد گفت: بی‌شک برنده‌ی این جنگ اقتصادی فرسایشی ملت ایران است، زیرا این مردم هستند که با همدلی و وحدت ملی خود، دشمنان را رو سیاه کرده و می‌کنند.

نماینده ی مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی سپس خواستار پیگیری جدی مصوبات ستاد تنظیم بازار توسط اعضا شد و گفت: این ستاد امروز ستاد جنگ و مدیریت بحران است و باید مانند روزهای دفاع مقدس همه به طور جدی و با دلسوزی پای کار باشیم تا حقی از مردم پایمال نشود.

وی حرکت به سمت رونق تولید داخلی را مهمترین راهکار مقابله با مشکلات موجود در عرصه اقتصاد کشور دانست و افزود: وحدت رویه بین دستگاه‌های نظارتی و برخورد جدی با متخلفان می‌تواند بسیاری از مشکلات موجود در بازار توزیع کالا را مرتفع سازد.

 

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:413409!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون