صفحه اصلی » نظارت » اصل نودم
408587 1398/02/18
0.0 (0)

مسئولان برای تحقق «رونق تولید» فقط به بنرها اکتفا نکنند

سخنگوی کمیسیون اصل نود گفت: اگر مسئولان به سال رونق تولید باور و اعتقاد دارند، نباید فقط به سربرگ ها و بنرها اکتفا کنند.

بهرام پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل نود در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اولویت های کمیسیون متبوع خود در سال جاری گفت: کمیسیون پرونده های متعددی در دست دارد که رسیدگی به همه آنها مهم و ضروری است.

وی افزود: با توجه به وقوع سیل در کشور و واصل شدن شکایت مردم به این کمیسیون، اولویت مهم ما رسیدگی به این موضوع است. طبق اطلاعات بدست آمده دست کاری انسانی طی ادوار گذشته و یا کم کاری مسئولان در سالهای متعدد باعث وقوع این سیل شده است.

پارسایی اظهار کرد: ما چند پرونده مهم همچون پرونده زمین خواری، پرونده واگذاری ها، پرونده افزایش قیمت خودرو و تخلفات خودروسازان در ارائه خودرو به مردم، نحوه واگذاری و هزینه کرد ارز و... را در دستور کار کمیسیون داریم و در حال رسیدگی به آنها هستیم.

سخنگوی کمیسیون اصل نود همچنین با اشاره به تحقق شعار رونق تولید تصریح کرد: بدون شک اگر تولید رونق بگیرد زندگی همه مردم هم رونق می گیرد، کمیسیون اصل نود به سهم خودش که بیشتر بحث نظارتی است می تواند به اقدامات و طرز کار سه قوه در این زمینه نظارت کند.

وی ادامه داد: اگر مسئولان به سال رونق تولید باور و اعتقاد دارند نباید فقط به سربرگ ها و بنرها اکتفا کنند، باید پای کار بیایند و دست تولیدکنندگان و اشتغال آفرینان واقعی را بگیرند. معتقدم که اگر مدیران ما مته به خشخاش ندهند و درگیر بخشنامه های مختلف نشوند، رونق تولید ایجاد     می شود.  

نظرات کاربران

Parameter:408587!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون