صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
علیرضابیگی تاکید کرد:

مردم هنوز کالاهای خود را بر مبنای ارز ۱۸ هزار تومانی خریداری می کنند

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سیاست‌های ارزی اتخاذ شده باید در زندگی مردم خود را نشان دهد نه این‌که مردم هنوز کالاهای خود را بر مبنای ارز ۱۸ هزار تومانی خریداری کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، احمد علیرضا بیگی ، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بازگرداندن امید به جامعه باید دولتمردان سیاست‌هایی اتخاذ کنند که مردم نتیجه آن را در زندگی و کسب‌وکار خود حس کنند.

وی با اشاره به راهکارهای بازگرداندن امید و نشاط به جامعه بیان کرد: امروز مهم‌ترین شاخص برای مردم به منظور امید به زندگی تغییراتی است که در زندگی آنها رخ می‌دهد و آنها آن را حس می‌کنند.

وی در ادامه بیان کرد: مردم زمانی به آینده امیدوار می‌شوند که حس کنند زندگی و کسب‌وکار آنها در حال طی کردن مسیر مثبتی است و زمانی این امر محقق می‌شود که سیاست‌گذاران در بین مردم حاضر شوند و پاسخ ابهامات آنها را بدهند و اقداماتی که در زمینه‌های مختلف انجام داده‌اند و نتیجه مثبتی داشته است را به اطلاع مردم برسانند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این‌که مسئولان دولت از مردم فاصله بگیرند و پاسخگوی آنها نباشند شرایط بدتر می‌شود و کسانی که جای خالی دولتمردان را پر می‌کنند که تمام تلاش خود را برای نابودی کشور و زیرسوال بردن مسئولان خواهند کرد.

بیگی در ادامه خاطر نشان کرد: سیاست‌گذاری مسئولان از پایین‌ترین سطوح تا بالاترین سطوح باید به گونه‌ای باشد که نتیجه‌بخش بوده و مردم نتیجه آن را در زندگی خود حس کنند آنگاه امید در جامعه احیاء خواهد شد.

وی در پایان گفت: به عنوان مثال سیاست‌های ارزی اتخاذ شده باید در زندگی مردم خود را نشان دهد نه این‌که مردم هنوز کالاهای خود را بر مبنای ارز ۱۸ هزار تومانی خریداری کنند.

بیشتر بخوانید:

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:364887!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون