صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
428032 1398/06/10
0.0 (0)

دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه‌ای:

مبارزان مقاومت درس فراموش‌نشدنی به صهیونیست‌ها خواهند داد

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای تداوم حملات و تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه بیروت و غزه را محکوم کرد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین بیانیه ای در محکومیت تداوم حملات و تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه بیروت و غزه منتشر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه و بیروت و تداوم تهدیدات این رژیم را به شدت محکوم و تلاش صهیونیست ها برای بحران زایی و بی ثباتی را تهدید جدی برای آتش افروزی دیگری در منطقه می داند.

حزب لیکود به رهبری نتانیاهو با اهداف چند منظوره از جمله انتخاباتی درصدد ایجاد فضای رعب و وحشت در سرزمین های اشغالی برای جذب آرای خاکستری و همچنین ایران هراسی برای حفظ حمایت همه جانبه ترامپ از رژیم صهیونیستی است.

صهیونیست ها به خوبی می دانند روند تحولات در منطقه به نفع آنها نیست و لذا می خواهند با حملات ایذایی به لبنان و غزه افکار عمومی را از واقعیت های صحنه منحرف کنند.

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از مجامع بین المللی و مجالس جهان می خواهد که با محکومیت تجاوزات و تهدیدات خطرناک رژیم صهیونیستی از بروز درگیری و جنگ جدیدی در منطقه جلوگیری کنند.

رژیم صهیونیستی باید بداند که دوران آزادی عمل و بزن در رو گذشته است و جنگجویان و مبارزین مقاومت آمادگی دارند درس بزرگ و فراموش نشدنی در صورت تکرار تجاوزات به صهیونیست ها بدهند./

نظرات کاربران

Parameter:428032!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین