صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

429241 1398/06/19 09:33:56
0.0 (0)

بت کلیا:

قوه قضائیه به موضوع 200 گود مرگبار رها شده در پایتخت ورود کند

عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس از قوه قضائیه خواستار ورود جدی به موضوع 200 گود مرگبار رها شده در پایتخت و همچنین ساخت و سازهای غیرمجاز برای حفاظت از جان و مال مردم شد.

یوناتن بت کلیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از بی توجهی نسبت به ساماندهی گودهای رها شده پایتخت انتقاد کرد و در مورد شناسنامه‌دار کردن این گودها گفت: گودبرداری‌ها باید بر اساس اصول خاصی انجام و تمهیدات و ایمنی لازم زمان گودبرداری مورد توجه قرار گیرد البته شهرداری به هیچ وجه نباید مجوز گودبرداری را بدون حضور مهندس ناظر صادر کند از سویی شناسنامه دار کردن گودهای رها شده نیز امری ضروری است.

یوناتن بت کلیا

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه گودهای رها شده خطراتی را برای ساختمان‌های مجاور به همراه دارد، افزود: جان و مال شهروندان پایتخت به دلیل رها شدن این حفره های خطرناک در معرض خطر قرار دارد و به صورت جدی نیاز است گودها بر اساس اولویت ایمن‌سازی شوند.

قوه قضائیه به موضوع 200 گود مرگبار رها شده ورود کند

وی از قوه قضائیه خواستار ورود به موضوع 200 گود مرگبار رها شده مرگبار در پایتخت شد و تصریح کرد: به طور مرتب شاهد بودیم که برخی گودبرداری‌ها باعث ریزش ساختمان‌های مجاور و خسارت‌های جانی شده است بنابراین نیاز است رئیس دستگاه قضا همانطور که از زمان فعالیت خود تلاش مناسبی برای مبارزه با فساد داشته برای دفاع از جان مردم به این مهم و همچنین ساخت و سازهای غیرمجاز ورود جدی داشته باشد.

تاکنون هیچ اقدام موثر و مثبتی در رابطه با ایمن‌سازی گودهای رها شده انجام نشده

بت کلیا با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ اقدام موثر و مثبتی در رابطه با ایمن‌سازی گودهای رها شده انجام نشده، گفت: شهرداری‌ها باید این مساله را جدی بگیرند و به صورت جدی نیاز است با مهندسان ناظری که مجوز این گودها را صادر کردند برخورد جدی شود.

بیشتر بخوانید:

وی یادآور شد: برج میلاد یکی از نمادهای مهم کشور و ششمین برج بلند مخابراتی جهان است که زمزمه‌هایی به طور مداوم در مورد کج شدن آن به دلیل گود رها شده کنار سالن همایش‌ها شنیده می‌شود و بی شک اگر چنین اتفاقی بیفتد عملکرد مهندسان ما در دنیا زیر سوال می‌رود بنابراین نیاز است ایمن‌سازی گود رها شده در دستور کار متولیان قرار گیرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:429241!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون