صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
410267 1398/02/27
0.0 (0)

ساری خبر داد:

قطع خدمات هلال احمر و سایر ارگان‌ها به مناطق سیل زده اهواز

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: به دلیل اینکه یک ماه و نیم از شروع حادثه گذشته است، خدمات هلال احمر و سایر ارگان‌ها قطع شده است. در واقع مردم با یک صحنه دو سویه مواجه شده‌اند. از یک طرف خانه‌هایشان تخریب شده است و از طرف دیگر خدماتی به آنها نمی‌رسد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی ساری نماینده مردم اهواز در مجلس ضمن تشریح آخرین وضعیت سیل‌ زدگان این منطقه گفت: هنوز اقدامات بنیاد مسکن که قرار بود هر چه سریع‌تر شروع شود- شروع نشده است.

  • اخبار مربوط به سیل های اخیر کشور را اینجا بخوانید

وی با بیان اینکه «روز پنجشنبه بعد از ظهر از حوزه انتخابیه بازدید کردم» گفت: اکثر روستاها از آب تخلیه شده است. سیل‌زدگان به مناطق خود برگشته‌اند ولی با خانه‌هایی مواجه شده‌اند که به شدت آسیب دیده است. هنوز اقدامات بنیاد مسکن –که قرار بود هر چه سریع‌تر شروع شود- شروع نشده است.

علی ساری

 

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: به دلیل اینکه یک ماه و نیم از شروع حادثه گذشته است، خدمات هلال احمر و سایر ارگان‌ها قطع شده است. در واقع مردم با یک صحنه دو سویه مواجه شده‌اند. از یک طرف خانه‌هایشان تخریب شده است و از طرف دیگر خدماتی به آنها نمی‌رسد. دولت باید پاسخگو باشد یا برای مردم جا تهیه بکند. ما با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنیم و پیگیر حل آنها هستیم.

به گزارش ایسنا وی در مورد سایر مشکلاتی که سیل‌زدگان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، گفت: مردم بعد از بازگشت به مناطق زیست خودشان با مشکلات بهداشتی مثل مار، عقرب و… بعضی بیماری‌های پوستی مواجه شده‌اند. از دیگر مشکلات می‌توان به عدم پرداخت خسارات کشاورزان و آسیب دیدن معابر عمومی مثل جاده و پل اشاره کرد.

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:410267!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین