صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
438220 1398/08/25
0.0 (0)

سلیمانی مطرح کرد:

غفلت وزارت راه و شهرسازی از جاده‌های روستایی استان کرمانشاه

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس، گفت: متاسفانه وزارت راه و شهرسازی استان کرمانشاه را به صورت کلی فراموش کرده و این استان در زمینه راه روستایی وضعیت مطلوبی ندارد.

حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت راه‌های روستایی در حوزه انتخابیه خود ، گفت: یکی از مشکلات شهرستان‌های کنگاور، صحنه و هرسین در زمینه راه‌های روستایی با توجه به وضعیت منطقه است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در سال جاری وزارت راه و شهرسازی تا کنون یک ریال به راه‌های روستایی شهرستان‌های کنگاور، صحنه و هرسین اختصاص نداده است، ادامه داد: متاسفانه وزارت راه و شهرسازی استان کرمانشاه را به صورت کلی فراموش کرده و این استان در زمینه راه روستایی وضعیت مطلوبی ندارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسئولین وزارت راه و شهرسازی از خواب غفلت خود خارج شوند و به استان کرمانشاه توجه ویژه‌ای داشته باشند، عنوان کرد:  عملکرد وزارت راه و شهرسازی به گونه‌ای است که گویا استان کرمانشاه در میان استان‌های کشور قرار ندارد.

سلیمانی با بیان اینکه وزارت راه‌و شهرسازی چه نقشی در آبادانی زیرساخت‌های استان کرمانشاه در زمینه راه روستای دارد، تصریح کرد: در شهرستان‌های کنگاوری، صحنه و هرسین حداقل بیش از 200 کیلومتر راه روستایی وجود دارد که باید وزارت راه و شهرسازی به آنها توجه ویژه‌ای داشته باشد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438220!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون