صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
438633 1398/08/28
0.0 (0)

/نمایندگان پس از حمایت رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت/

طاهرخانی: ضرورت همکاری سه قوه برای ممانعت از تأثیر نرخ بنزین بر قیمت سایر کالاها

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس معتقد است دولتمردان و مسئولان نظام با همکاری با یکدیگر نباید اجازه دهند اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت بر قیمت کالاهای اساسی تأثیر بگذارد.

بهمن طاهرخانی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وظیفه دولت بعد از حمایت مقام معظم رهبری از تصمیم سران قوا برای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: اکنون بر دولتمردان و مسئولان نظام واجب است که با همکاری با یکدیگر اجازه ندهند افزایش قیمت بنزین بر قیمت کالاهای دیگر تأثیر بگذارد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه طرح مدیریت مصرف سوخت زمانی قابل قبول است، که درآمد حاصل از فروش بنزین با نرخ جدید به اقشار کم درآمد داده شود، عنوان کرد: در حال عادی افزایش قیمت بنزین بر قیمت سایر کالاها نیز مؤثر خواهد بود و تنها با تدبیر صورت گرفته در این زمینه می توان مانع ایجاد اختلال در امنیت اقتصادی و معیشتی مردم شد.

وی افزود: قوای سه گانه و دستگاه های نظارتی باید با همکاری با یکدیگر با اختلال گران بازار و افرادی که قیمت ها را سرخود افزایش می دهند، برخورد کنند تا موج نارضایتی در جامعه ایجاد نشود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دولتمردان در سطوح کلان نباید مصلحت اندیشی های نابجا باعث شوند یک سر افراد سودجو، تمام درآمدهای دولت را به سمت دارایی های خود سوق دهند و باید با اراده باطنی به سمت اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت بروند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438633!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین