صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
430995 1398/07/02
0.0 (0)

سلیمی:

شهرداری تهران نباید اولویتی مهم‌تر از رفع نقاط حادثه‌خیز داشته باشد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس، با بیان اینکه رفع نقاط حادثه‌خیز دارای گره‌های ترافیکی از اهمیت بسزایی برخوردار است تاکیدکرد که رفع این مشکل باید از اولویت‌های اصلی شهرداری تهران باشد.

اصغرسلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد اعلام خبری از سوی رییس پلیس راهور تهران بزرگ مبنی بر اینکه نقاط حادثه‌خیز و نقاطی که دارای گره‌های ترافیکی هستند، شناسایی و به شهرداری اعلام شده است، اما ظاهرا رفع این نقاط از اولویت‌های شهرداری نیست، گفت: رفع نقاط حادثه‌خیز دارای گره‌های ترافیکی از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و در زمان بازگشایی مدارس و بازگشت مردم از سفرهای تابستانی این موضوع مهم‌تر نیز می‌شود.

بازگشایی‌مدارس رفع سریع نقاط حادثه‌خیز را می‌طلبد

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آغاز سال تحصیلی و وجود حجم زیادی از خودروهایی که از سفر برمی‌گردند به افزایش جمعیت تهران و سطح تردد در شهر منتهی می‌شود، بنابراین نیاز است که این نقاط پر حادثه را شناسایی شده و برای رفع آنها تلاش شود.

وی تصریح کرد: اقدام پلیس راهور تهران بزرگ برای شناسایی نقاط حادثه‌خیز دارای گره‌های ترافیکی پایتخت قابل تحسین است و انتظار می‌رود که شهرداری نیز به سرعت برای رفع این گره‌ها اقدامات اولیه را انجام داده و چاره‌اندیشی کند.

شهرداری تهران رفع نقاط حادثه‌خیز را جایگزین سایر اولویت‌های خود کند

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: البته در شرایط کنونی شهرداری هم با مشکل کمبود شدید منابع مالی مواجه است، چرا که اخیرا با کمبود اعتبارات بیشتری هم مواجه شده است که به مانعی در مسیر انجام وظایف این نهاد تبدیل شده است.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: آنچه مسلم است رفع نقاط حادثه‌خیز و دارای گره‌های ترافیکی تهران باید از اولویت‌های اصلی شهرداری باشد، بنابراین لازم است که توجه به این بخش را جایگزین سایر اولویت‌های خود کند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:430995!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون