صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/11
0.0 (0)

امیرحسنخانی خبر داد:

سفر اعضای کمیسیون اصل نود مجلس برای بررسی میدانی مسائل سیل اخیر در استان فارس

نایب رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس از سفر کمیته تخصصی کمیسیون متبوعش طی امروز به استان فارس برای در بررسی سیل‌ اخیر خبر داد.

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به بررسی حوادث سیل اخیر در کشور توسط کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، گفت: بر این اساس مقرر شد 3 کمیته در کمیسیون اصل نود برای بررسی سیل‌های اخیر تشکیل شود.

نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این کمیته ها پس از انجام بازدید میدانی از مناطق آسیب دیده، گزارش جامعی از عملکرد دستگاه های اجرایی و غیره را ابتدا به کمیسیون و سپس صحن علنی قوه مقننه ارائه می کنند.

وی ادامه داد: بنابراین با توجه به اینکه استان فارس شرایط بهتری نسبت به استان های سیل زده دارد، کمیته از کمیسیون اصل نود امروز (دوشنبه 26 فروردین ماه) به این منطقه اعزام خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این سفر بررسی میدانی مسائل سیل اخیر شیراز، تغییر کاربری اراضی و تصرفات غیرقانونی اراضی ملی، تخریب باغات و نیز قاچاق چوب جنگل های استان با حضور در استان فارس مورد بررسی قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:404537!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین