صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
406726 1398/02/11
0.0 (0)

حسن‌بیکی با اشاره به انتخاب فرمانده جدید سپاه پاسداران؛

سردار سلامی می‌تواند برای تحقق مولفه‌های گام دوم انقلاب اقدامات جدی انجام دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سردار سلامی انتخاب شایسته ای برای فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محسوب می شود و وی می تواند در تحقق مولفه های گام دوم انقلاب اقدامات جدی انجام دهد.

ابوالفضل حسن‌بیکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: همواره طی چهل سال گذشته شاهد هستیم رهبر انقلاب اسلامی انتخاب های با درایت داشته اند و تلاش کرده اند از عناصری استفاده کنند که در جامعه نیز از محبوبیت مناسب برخوردار باشند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سلامی از دوره نوجوانی در سنگر بسیج و در عرصه دفاع مقدس حضور پررنگی داشته است. وقتی که فرماندهان در دوران جنگ تحمیلی مجروح یا شهید میشدند، وی به عنوان یک فرمانده در خدمت رزمندگان بود. در واقع وی در هر زمانی که نیاز جدی به حضورش به عنوان فرمانده بود، با ساده زیستی از هیچ کمکی دریغ نمی کرد.

سردار سلامی می تواند زمینه تحقق مولفه های گام دوم انقلاب را فراهم کند

وی ادامه داد: در شرایط کنونی انتخاب سردار سلامی، انتخاب شایسته ای محسوب می شود زیرا وی می تواند در تحقق مولفه های سیاست گام دوم انقلاب اقدامات جدی انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: حتما حضور سردار سلامی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زمینه تقویت بیش از پیش این نیروی مردمی را فراهم خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین باید یادآور شد سردار جعفری نیز یکی از نیروهای خدوم در انقلاب اسلامی محسوب می شود و در دوران دفاع مقدس در منطقه سوسنگرد حضور موثری در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی داشت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرمانده کل جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دریافت درجه سرلشکری از دست فرمانده معظم کل قوا مفتخر شد.
در این مراسم که فرماندهان عالی‌رتبه نظامی و انتظامی حضور داشتند، حضرت آیت الله خامنه‌ای پس از اعطاء درجه سرلشکری به فرمانده کل سپاه، ابراز امیدواری کردند سردار سرلشکر سلامی، در مسئولیت جدید با ابتکار، روحیه و نفس تازه، حرکت کند و به پیش برود. /

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:406726!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون