صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/17
0.0 (0)

کرد در تذکر شفاهی:

روند انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان سرعت گیرد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با توجه به نزدیکی به امتحانات پایان سال و کنکور مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان هر چه سریعتر باید انتخاب شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی کرد در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 17 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: پشتیبانی قاطع مردم ایران و آزادگان جهان از نیروی مردمی و جهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همیشه و در همه حال کمک حال مردم ایران بودند را می‌ستایم.

نماینده مردم خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم با این پشتیبانی عظیم تصمیم ترامپ را بر باد دادند و عربده‌های توخالی او را آب در هاون کوبیدن نامیدند.

وی اظهار کرد: بر اثر رحمات الهی و نزولات آسمانی حوزه انتخابیه بنده از خشکسالی نجات پیدا کرد و برکات خداوند شامل حال مردم شد اما این بارندگی خسارات بسیاری نیز برای استان به همراه داشت؛ از ستاد بحران کشور می خواهم خسارات وارده را پرداخت کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از ستاد بحران استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: از شما همکاران به دلیل تثبیت قیمت فرآورده‌های نفتی به نفع اقشار آسیب‌پذیر تشکر می‌کنم.

کرد در تذکر به وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با توجه به نزدیکی به امتحانات پایان سال و کنکور مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان هر چه سریعتر باید انتخاب شود لذا می‌خواهم با توجه به ضوابط نسبت به انتصاب مدیری توانمند و بومی در این پست اقدامات لازم انجام گیرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:408430!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین