صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح شد:

روایت ملکشاهی راد از فروش نفت ایران در زمان جنگ و تحریم

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اکنون برای فروش نفت موانعی که در دوران جنگ تحمیلی مواجه بودیم، روبه‌رو نیستیم اما همانگونه که با وجود آتش و جنگ نفت کش‌ها، توانستیم نفت را به فروش برسانیم امروز نیز موفق خواهیم شد.

محمدرضا ملکشاهی‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص امکان فروش نفت ایران با وجود وضع تحریم‌ها، اظهار داشت: در زمان جنگ شرایط کشور بسیار سخت‌تر از اکنون بود اما می‌توانستیم نفت خود را بفروش برسانیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زمان جنگ اسکله‌های نفتی کشور مورد اصابت ضربه دشمنان قرار می‌گرفت.

محمد رضا ملکشاهی راد در نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

وی افزود: هر کشتی که از ایران نفت خریداری می‌کرد، مورد هجمه دشمن قرار می‌گرفت و از مین‌های دریایی نیز مصون نبود.

ملکشاهی‌ راد ادامه داد: اکنون برای فروش نفت موانعی که در دوران جنگ تحمیلی مواجه بودیم، روبه‌رو نیستیم اما همانگونه که با وجود آتش و جنگ نفت کش‌ها، توانستیم نفت را به فروش برسانیم امروز نیز موفق خواهیم شد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا در شرایط تحریمی امروز نیز می توانیم به نتایج دلخواه دست پیدا کنیم، گفت: اکنون شرایط مناسب تری نسبت به آن زمان برای فروش نفت داریم و فقط مسئولان باید با همت بیشتری تلاش کنند تا مشکلات پیش رو حل شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:409527!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون