صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
432582 1398/07/12
0.0 (0)

حسنی جوریابی:

دولت اجازه توزیع برنج‌های وارداتی در فصل برداشت را نداده است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: علی رغم اینکه دلالان تمام تلاش خود را کرده‌اند تا برنج‌های ترخیص شده از گمرک در بازار توزیع شود اما دولت اجازه چنین اقدامی را نداده است.

محمد صادق حسنی جوریابی  عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره واردات وضعیت برنج در فصل برداشت، گفت : همانگونه که در گذشته نیز اعلام کرده‌ام برخی از رانت‌خواران و تنظیم کنندگان غیر قانونی بازار برنج با شایعه توزیع برنج‌های وارداتی در فصل برداشت و ایجاد جو روانی به دنبال اهداف خود هستند.

شایعه سازان به دنبال التهاب در بازار برنج هستند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بازار برنج در حال حاضر به صورت غیر رسمی اداره می‌شود و شایعه سازان به دنبال التهاب در بازار برنج هستند، ادامه داد: علی رغم تلاش‌های صورت گرفته برای بر هم زدن بازار برنج ، وضعیت بازار این محصول استراتژیک مطلوب است.

حسنی جوریابی در نشست کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1398

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قیمت برنج کاهش نداشته و کشاورزان محصولات خود را به بازار عرضه می‌کنند، عنوان کرد: دولت باید تمام تلاش خود را در راستای جلوگیری از واردات و توزیع برنج‌های وارداتی در 4 ماهه فصل برداشت داشته باشد.

برنج ایرانی با قیمت 15 تا 20 هزار تومان به بازار عرضه می‌شود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با توجه به تنوع کیفی برنج تولید داخل این محصول با قیمت 15 تا 20 هزار تومان به فروش می‌رسد، تصریح کرد: علی رغم اینکه دلالان تمام تلاش خود را کرده‌اند تا برنج‌های ترخیص شده از گمرک در بازار توزیع شود اما دولت اجازه چنین اقدامی را نداده است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:432582!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون