صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
ملکشاهی راد:

دخالت انگلیس در پرونده نازنین زاغری جاسوس بودن وی را بیشتر اثبات می‌کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه ایران هیچ دخالتی در امور انگلیس نمی‌کند متقابلا لندن نیز حق دخالت در امور داخلی ایران را ندارد، گفت: دخالت‌های انگلیس در پرونده نازنین زاغری اثبات می‌کند که این فرد عامل انگلیس است.

محمدرضا ملکشاهی راد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات ایذایی دولت انگلیس در خصوص پرونده نازنین زاغری، اظهار داشت: محکومیت نازنین زاغری به دلیل جاسوسی علیه ملت ایران بوده و این شخص بر مبنای جرم ارتکابی، مجازات می‌شود.

دخالت در پرونده نازنین زاغری، دخالت در امور داخلی ایران است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: روندی که در تمام دنیا در قبال جاسوس‌ها انجام می‌شود را دستگاه قضائی جمهوری اسلامی ایران در مورد نازنین زاغری اجرا می‌کند.

وی با بیان اینکه دستگاه قضائی وظیفه برخورد با  جاسوسان را دارد ، افزود: دخالت و اظهار نظر هر کشور بیگانه‌ای در این زمینه را دخالت مستقیم در سیاست‌های داخلی جمهوری اسلامی ایران می‌دانم زیرا به طور کلی این موضوع ارتباطی به آن کشورها ندارد.

ایران با دشمنان خود نیز مدارا می‌کند

ملکشاهی راد ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران از نظر انسانی ثابت کرده است که نسبت به آمریکا، عربستان و رژیم‌صهیونیستی اصول انسانی را بییشتر رعایت می‌کند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که عربستان با حمایت آمریکا و حامیان غربی‌اش، مخالفان خود همچون خاشقچی را با ارّه قطعه قطعه می‌کند، جمهوری اسلامی ایران اخلاق اسلامی را در قبال دشمنان خود، رعایت می‌کند و با آن‌ها نیز مدارا می‌کند.

دخالت انگلیس در پرونده نازنین زاغری جاسوس بودن وی را بیشتر اثبات می‌کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: محکومی که در زندان ایران دچار بیماری شود یا خطری تهدیدیش کند با اجازه قاضی از پزشک بهره‌مند می‌شود، با همه این تفاسیر دخالت در این امور به انگلیس هیچ ربطی ندارد.

ملکشاهی راد با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ دخالتی در امور انگلیس نمی‌کند، لندن نیز حق دخالت در امور داخلی ایران را ندارد، اظهار داشت: دخالت‌های انگلیس در پرونده نازنین زاغری اثبات می‌کند که این فرد عامل انگلیس است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:383323!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون