صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
406329 1398/02/11
0.0 (0)

محمودی در تذکر شفاهی:

خرید خدمات خیانت در حق معلم و دانش آموز است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خواستار رسیدگی بطحایی به وضعیت آموزش و پرورش در استان اصفهان شد که از نیروهای بازنشسته به جای جوانان استفاده می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سمیه محمودی  در جلسه علنی امروز (دو‌شنبه، 2 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک پیشاپیش هفته معلم خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: هفته معلم نزدیک است و وزیر از کرامت معلم می گوید اما اتفاق خاصی برای آنها نیفتاده است، آیا کرامت به این است که بعد از اعتراض، قول پرداخت معوقات را دریافت کنند.
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: همچنین مدارک تحصیلی فرهنگیان اعمال نمی شود و بطحایی پیگیر این موضوع نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه خرید خدمات خیانت در حق معلم و دانش آموز است، اظهار داشت: استفاده از نیروی بازنشسته خیانت در حق جوانان است و بازنشستگانی که از آنها استفاده می‌شود، نیروی کار تحصیلکرده در منزل دارند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار رسیدگی به وضعیت آموزشیاران پیش دبستانی و نهضت سوادآموزی شد و خاطر نشان کرد: وضعیت آموزش و پرورش استان اصفهان به علت عدم توجه وزیر بسیار نابسامان است و نیاز به رسیدگی دارد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:406329!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین