صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
408377 1398/02/17
0.0 (0)

امیرحسنخانی:

حاکمیت باید با نمایندگان برای تصمیم‌گیری درباره واکنش به آمریکا مشورت کند

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس، معتقد است: حاکمیت باید با نمایندگان مردم درباره تصمیم‌گیری درباره واکنش به اقدامات خصمانه آمریکا مشورت کند.

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری اقدامات خصمانه اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران در حوزه تحریم‌های نفتی، هسته‌ای و حضور ناوهای آمریکایی در خلیج فارس، گفت: هشدار مسئولان و مقامات جمهوری اسلامی در رابطه با واکنش ایران نسبت به اقدامات آمریکا بر پایه جنگ اقتصادی است که به راه افتاده لذا مردم باید در جریان همه تصمیم‌ها باشند.

ماندن در برجام برای ایران بی‌فایده است

نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شرایط کنونی کشور خاص و ویژه است، با توجه به رویکرد آمریکا و اقدامات اخیر جمهوری اسلامی باید تصمیم بگیرد.

وی با بیان اینکه چیزی از برجام باقی نمانده است، افزود: تمام منفعت برجام حذف و لغو تحریم‌ها بود که امروز همه آنها بازگشته است بنابراین ماندن در برجام بی‌فایده است. اروپایی‌ها مدعی‌‌اند که همچنان از حقوق ایران دفاع می‌کنند اما این حمایت هم در حد حرف است.

درنگ مقامات ایرانی در اعلام خروج از برجام برای ممانعت از فشار بیشتر به مردم است

امیرحسنخانی معتقد است: مردم اگر آمادگی شرایط بحرانی را داشته باشند، مقامات شاید تصمیم به خروج ایران از برجام بگیرند، احتیاط و درنگ کنونی مسئولان برای جلوگیری از فشار بیشتر به مردم است.

حاکمیت باید با نمایندگان مردم مشورت کند

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با همه این جوانب بهتر است حاکمیت در این زمینه با نمایندگان مجلس هم مشورت کند زیرا نمایندگان مردم باید در جریان برخی موضوعات قرار گیرند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:408377!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین