صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

486388 1400/02/21 15:16:47
0.0 (0)

فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی مجلس:

جنایت مدرسه سیدالشهدای کابل برای احیای تروریسم تکفیری و بازگشت جنگ به افغانستان بود

فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی مجلس شورای اسلامی در محکومیت جنایت داعش در مدرسه سیدالشهدای کابل بیانیه‌ای صادر کرد و در این بیانیه تصریح شده که  این حادثه تلاش استکبار جهانی برای احیای تروریسم تکفیری و بازگشت جنگ و ناامنی به افغانستان است.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، متن بیانیه فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی مجلس شورای اسلامی در محکومیت جنایت داعش در مدرسه سیدالشهدای کابل به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 انا لله و انا الیه راجعون 

بیانیه فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی مجلس شورای اسلامی در محکومیت جنایت داعش در مدرسه سیدالشهدای کابل
بار دیگر دست آمریکا و صهیونیزم بین المللی از آستین تروریست های داعشی و دست پرورده های استکبار جهانی بیرون آمد و خاک سرزمین اسلامی افغانستان را از خون فرزندان مظلوم اسلام لاله گون کرد.

فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی ضمن ابراز همدردی با مردم افغانستان و خانواده های شهدای مظلوم و روزه دار این حادثه ی خونین ، جنایت بانیان، عاملان، مجریان و حامیان تروریسم و اشغال افغانستان را محکوم می‌کند .

 این حادثه تلاش استکبار جهانی برای احیای تروریسم تکفیری و بازگشت جنگ و ناامنی به افغانستان است و انشاالله با اخراج آمریکا از منطقه انتقام خون دختران و پسران نوجوان شهید و همه شهدای منطقه از بانی اصلی تروریسم گرفته خواهد شد.

فراکسیون مهدویت این مصیبت بزرگ  را به امام زمان عج ،ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای و ملت مظلوم افغانستان تسلیت عرض میکند.

والسلام
فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی/

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:486388!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون