صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
422301 1398/05/04
0.0 (0)

رنجبرزاده خبر داد؛

جلسه غیرعلنی یکشنبه مجلس درباره گرانی کالاهای اساسی با حضور حجتی

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از جلسه غیرعلنی پارلمان با حضور وزیر جهاد کشاورزی برای بررسی وضعیت قیمت کالاهای اساسی در روز یکشنبه هفته آینده خبر داد.

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستورکار جلسات هفته آینده پارلمان، گفت: براساس تصمیم هیئت‌رئیسه مجلس، مقرر شده تا هفته آینده موضوع نحوه توزیع کالاهای اساسی و نیز قیمت این کالاها در بازار با حضور آقای حجتی وزیر جهاد کشاورزی مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه جلسه هفته آینده مجلس برای بررسی وضعیت کالاهای اساسی با حضور وزیر جهاد کشاورزی به صورت غیرعلنی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این جلسه در روز یکشنبه هفته آینده (6 مرداد) و پیش از جلسه علنی تشکیل شود.

نماینده مردم...در مجلس اضافه کرد: رسیدگی به وضع معیشتی و اقتصادی مردم امری ضروری است که باید تمهیداتی برای آن اندیشیده شود، اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه برای تأمین حداقل مایحتاج زندگی خود در تنگنا قرار دارند.

قرائت گزارش نهایی مجلس درباره قیمت کالاهای اساسی در یک جلسه غیرعلنی

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مجلس تاکنون جلسات غیرعلنی و علنی متعددی پیرامون وضعیت قیمت کالاهای اساسی داشته که قرار است گزارش نهایی این جلسات، تهیه و در یکی از جلسات غیرعلنی قرائت شود.رنجبرزاده تصریح کرد: گرانی کالاهای اساسی موجب شده تا سطح درآمد خانوار با مخارج آن همخوانی نداشته باشد، بنابراین وظیفه دولت، مجلس و همه دستگاه‌های مسئول در این حوزه است تا به این وضعیت رسیدگی کنند، جلسه غیرعلنی مجلس درباره وضعیت گرانی کالاهای اساسی نیز در همین راستا تشکیل می‌شود.

پایان پیام/

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:422301!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون