صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

438675 1398/08/28 11:06:13
0.0 (0)

جعفرزاده ایمن آبادی رئیس فراکسیون مستقلین ولایی شد

ریاست فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس بر عهده نماینده مردم رشت گذاشته شد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تغییر در هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس گفت: بعد از اینکه دو جریان سیاسی در کشور فعال شدند احساس شد مجلس کشور به سمت سیاست ورزی خاص پیش می رود، فراکسیون مستقلین سعی کرد با محور قرار دادن حل مشکلات مردم مجموعه ای از نمایندگان که دغدغه های شان مردمی است تشکل و مستقل عمل کند تا فارغ از دو جریان سیاسی به یک سری از فعالیت در مجلس شورای اسلامی به پردازد.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم به فعالیت های این فراکسیون اشاره کرد و بیان داشت: دعوت از وزرا، پیگیری طرح هاو  برنامه ها، افزایش نقش نظارتی، افزایش نقش تقنینی از جمله اقدامات فراکسیون بود که از زحمات دکتر جلالی تشکر کنیم.

این نماینده مجلس با اشاره به سابقه 10 ساله فراکسیون مستقلین، اظهار داشت: این فراکسیون در همه ادوار مجلس تشکیل شد اما در هیچ دوره ای نتوانست 4 سال دوام بیاورد، چند ماهی که دکتر جلالی حضور ندارند، بنا به نظر و فرمایشات همکاران، بنده مسئولیت را قبو ل کردم و امیدواریم این فراکسیون بتواند مشکلات مردم را به حداقل ممکن برساند.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس به برنامه های آتی فراکسیون اشاره کرد و گفت: افزایش ارتباط و تعامل با دولت برای پیگیری حقوق، دوری کردن از ورود به مسائل تنش زا از نکاتی است که در فراکسیون پیش گرفته می شود و رفع مشکلات مردم در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کاظم جلالی نماینده سابق مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر که ریاست فراکسیون مستقلین ولایی را بر عهده داشت به عنوان سفیر ایران در کشور روسیه معرفی شد؛ از این رو جعفرزاده ایمن آبادی مسئولیت ریاست فراکسیون را بر عهده گرفت./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438675!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون