صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
قربانی خبر داد:

تیم ویژه مجلس شنبه به چنارمحمودی اعزام می‌شود

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از اعزام تیمی ویژه از این کمیسیون به همراه جمعی از نمایندگان به روستای چنارمحمودی در شنبه پیش رو خبر داد.

محمد حسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز ( سه شنبه، 16 مهرماه ) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی که به منظور بررسی موضوع ابتلای تعدادی از اهالی روستای چنارمحمودی به ویروس ایدز با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، گفت: با توجه به دستور دکتر لاریجانی، رئیس مجلس به کمیسیون بهداشت و درمان به عنوان کمیسیون تخصصی برای بررسی موضوع نشستی را با حضور وزیر و معاونان و برخی از اعضای کمیسیون اجتماعی، امنیت ملی و مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری، دستگاه های نظارتی، امنیتی، استاندار استان و کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس برگزار کردیم.

 نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست مسائل را مطرح و راهکارهایی پیشنهاد و تصمیماتی گرفتیم که در نهایت مقرر شد شنبه تیمی ویژه از کمیسیون به همراه جمعی از نمایندگان  برای بررسی میدانی موضوع در روستای چنارمحمودی حضور یابند.

وی ادامه داد: مسائلی که برای استان چهارمحال و بختیاری پیش آمد به عنوان بحث ملی برای کشور مطرح است و تنها مربوط به نمایندگان استان نیست به همین دلیل تمامی حوزه های مختلف حاکمیت امروز در این نشست برای بررسی موضوع حاضر شدند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس دهم، یادآور شد: به عنوان فردی که در حوزه تقنین، متولی سلامت کشور هستم از تمامی مردم روستای چنارمحمودی عذرخواهی می کنم، تاکید ما بسیج تمامی امکانات برای تامین سلامت روان و ارائه امکانات به آنها است البته این اطمینان را به مردم می دهیم که بیماری HIV  مانند سایر بیماری ها بوده و مبتلایان می توانند مانند فردی عادی به امور روزمره و روند درمانی خود بپردازند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:433428!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون