صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
421403 1398/04/29
0.0 (0)

نماینده کلیمیان:

تهدید منافع ایران در منطقه منافع آمریکا را به‌صورت مضاعف مورد تهدید قرار خواهد داد

نماینده کلیمیان ایران در مجلس گفت: هرگونه خدشه‌ای به امنیت اقتصادی ما در منطقه باعث می‌شود منافع اقتصادی همه حواریون آمریکا و صهیونیست‌ها در منطقه به‌صورت مضاعف تهدید شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ماجراجویی‌های آمریکا در سطح منطقه، گفت: همه سوداگران و کسانی که در منطقه قصد تجارت دارند باید بدانند که یا منطقه خلیج فارس به صورت باید مورد استفاده همه قرار گیرد یا اینکه هیچ کس نخواهد توانست از این منطقه به صورت امن استفاده کند.

وی افزود: ما به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم استانداردهای دوگانه‌ای که آمریکا در ذهن خودش در رابطه با مسائل مختلف در جهان سیاست و فرهنگ و اخلاق به کار می‌برد به صورت اجباری شامل حال ما شود و اجازه نخواهیم داد منافع ملی ما مورد طمع امپریالیسم و صهیونیسم قرار گیرد و آنها امنیت اقتصادی ما را تهدید کنند.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هرگونه خدشه‌ای به امنیت اقتصادی ما در منطقه باعث می‌شود که منافع اقتصادی همه طرف‌های درگیر و همه حواریون آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه به صورت مضاعف مورد تهدید قرار گیرد.

مره‌صدق ادامه داد: لازم به ذکر است این کار هم فقط توسط دولت ایران و واکنش رسمی نیست، بلکه تمامی ملت‌های آزادیخواه منطقه و تمامی مبارزین و تمامی افرادی که به جبهه مقاومت تعلق دارند، هر جا که منافع ایران رهبر جبهه مقاومت است مورد تهدید قرار گیرد، مسلما با توان از منافع ملی ایران دفاع خواهند کرد. 

به گزارش فارس ، نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ملت ایران بارها ثابت کرده که برای دفاع از منافع ملی خود با جان‌فشانی و بذل جان هم آماده است، اما امپریالیسم باید بداند که چون دارد این وضعیت را به یک موضوع بین‌المللی تبدیل می‌کند، تمامی دوستان آزادی و تمامی طرفداران مقاومت در سرتاسر دنیا همراه ملت شریف ایران در پیروی از مقام معظم رهبری به عنوان پدر معنوی موحدان جهان تمام توان خودشان را به کار خواهند برد و به هیچ وجه اجازه نخواهند داد منافع ملی و اهداف انقلابی و آزادیخواهانه ما توسط دشمنان ما مثل امپرالیسم و صهیونیسم مورد تهدید قرار گیرد. 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:421403!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین