صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/15
0.0 (0)

رضیان در تشریح نشست کمیسیون صنایع ومعادن مجلس:

تعرفه واردات خودروهای هیبری صفر شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون متبوعش به اتمام رسید، گفت: تعرفه واردات خودروهای هیبری صفر شد.

عبدالله رضیان عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه 15 اردیبهشت ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: طرح ساماندهی بازار خودرو -برگشتی از صحن علنی- مورد بررسی قرار گرفت.

عبدالرضا رضیان نماینده قائمشهر و جویبار

بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس به اتمام رسید

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار با بیان اینکه بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس به اتمام رسید، افزود: براساس تصمیم کمیسیون صنایع و معادن، تعرفه واردات خودروهای هیبری صفر شد.

وی اظهار کرد: براساس یکی از مواد طرح ساماندهی بازار خودور در صورت وقوع تصادف، به تشخیص کارشناس شرکت سازنده خودرو نیز باید سهمی از ضرر وارد شده بپردازد و مسئولیت مدنی این اتفاق را بپذیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: مقرر شد؛ سیستمی برای افزایش کیفیت و استانداردسازی خودروهای سنگین تهیه و آیین نامه مربوطه در هیات وزیران تدوین شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: 2 ماده از طرح ساماندهی خودرو در سال گذشته در صحن علنی تصویب و 8 ماده دیگر نیز امروز در کمیسیون صنایع و معادن تصویب شد، این طرح برای بررسی به صحن ارائه می‌شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:407995!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین