صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها
451770 1398/10/22
0.0 (0)

تصویب کلیات طرح اعمال سه جانبه‌گرایی در ارکان عالی سازمان تامین اجتماعی

کلیات طرح اعمال سه جانبه‌گرایی در ارکان عالی سازمان تامین اجتماعی و بررسی بودجه متناسب برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی  در نشست امروز (یکشنبه 22 دی‌ماه) کمیسیون اجتماعی، موضوع اعتبارات لازم برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در بودجه 99 مورد بررسی قرار گرفت.

اعضای کمیسیون اجتماعی، با توجه به ناکافی بودن مبلغ 4 هزار میلیارد تومان برای برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در بودجه 99 ، پیشنهاد دادند به مبلغ 8 هزار میلیارد تومان افزایش یابد که رئیس سازمان برنامه و بودجه هم قول داد که مبلغ 6 هزار میلیارد تومان برای آن تعیین کنند.

کمیسیون اجتماعی مقرر کرد نحوه اجرای این مصوبه بر اساس گروه‌های مختلف بازنشسته، رده‌های شغلی، رتبه‌بندی و نظام پرداخت صورت گیرد. همچنین پیشنهاد صندوق‌های بازنشستگی در این خصوص به صورت مکتوب به این کمیسیون ارائه شد تا از طریق کمیسیون تلفیق بودجه 99 پیگیری شود.

همچنین در این نشست کلیات طرح اعمال سه جانبه‌گرایی بخش خصوصی، دولت و کارگران در ارکان عالی سازمان تامین اجتماعی نیز به تصویب رسید.

نظرات کاربران

Parameter:451770!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون