صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
406397 1398/02/11
0.0 (0)

کرد:

تصویب قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان از افتخارات کمیسیون اجتماعی در سال 97

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: از افتخارات کمیسیون اجتماعی مجلس در سال 97 این است که توانست با قدرت، شهامت و کار کارشناسی برای رفاه پیشکسوتان و اهمیت به جوانان و تحصیل کردگان قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را تصویب کند.

علی کرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ،  با اشاره به عملکرد کمیسیون اجتماعی مجلس در سال 97 گفت: کمیسیون اجتماعی یک‌کمیسیون پرحجم میان کمیسیون های مجلس هست، کمیسیون تخصصی دستگاه‌های حمایتی اعم از کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و سازمان‌هایی مانند سازمان تامین اجتماعی، کار و رفاه و قسمتی از بیمه ها است.

تصویب قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان از افتخارات کمیسیون اجتماعی در سال 97 

نماینده مردم خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از افتخارات کمیسیون اجتماعی مجلس در سال 97 این است که توانست با قدرت، شهامت و کار کارشناسی برای رفاه پیشکسوتان و سالمندان و اهمیت به جوانان و تحصیل کردگان قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را مصوب کرده و در صحن علنی مجلس نیز توانست موافقت نمایندگان را کسب کند، خوشبختانه امروز در حال اجرا است. 

وی با اشاره به ابعاد نظارتی کمیسیون  اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون اجتماعی در بحث نظارت بر حسن اجرای قوانین که مربوط به این کمیسیون بوده بسیار موفق عمل کرده است.

کرد تصریح کرد: یکی دیگر از افتخارات کمیسیون اجتماعی در سال 97،  ۳ برابر کردن یارانه ی افراد تحت پوشش کمیته ی حضرت امام خمینی (ره) و سازمان‌بهزیستی بود. در بحث صندوق ها هم برنامه های بسیار خوبی را جهت شفاف سازی، تفحص و سامان دادن به صندوق ها انجام داده است.

عملکرد کمیسیون اجتماعی در سال 97 عالی بود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: بنده عملکرد کمیسیون اجتماعی را در چهارچوب و شرح وظایف قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین و پیگیری مواردی که مصوب شده مطلوب و عالی ارزیابی می‌کنم، امیدوارم کمیسیون اجتماعی در سال ۹۸ نیز  به رسالت قانونی، وجدانی و انجام امورات محوله به خوبی عمل کند و بتوانیم رسالت خدمتگزاری را به ملت بزرگ‌ایران انجام دهیم./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:406397!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین