صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/11
0.0 (0)

امیرحسنخانی خبر داد:

تشکیل 3 کمیته در کمیسیون اصل نود برای بررسی سیل‌های اخیر

نایب رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس از تشکیل سه کمیته در کمیسیون متبوعش برای بررسی سیل‌های اخیر در کشور خبر داد.

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به نشست امروز (یکشنبه، 18 فروردین ماه) کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، گفت: بررسی حوادث سیل اخیر در کشور در دستورکار اعضای کمیسیون قرار داشت.

نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارش هایی از سوی نمیاندگان استان های سیل زده و حتی مردم به کمیسیون ارجاع داده شده است، اظهار کرد: بر این اساس مقرر شد تا سه کمیته از سوی کمیسیون اصل نود تشکیل و پس از انجام بازدید میدانی از مناطق آسیب دیده، گزارش جامعی از عملکرد دستگاه های اجرایی و غیره را ابتدا به کمیسیون و سپس صحن علنی قوه مقننه ارائه کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه برخی از استان ها هنوز درگیر مواجه با سیل هستند، مقرر شد اولین سفر نمایندگان کمیسیون به استان فارس باشد که شرایط مناسب تری برای بررسی مشکلات دارد.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یادآور می شود در گزارش های حاصل شده از سوی نمایندگان استان های سیل زده به کمیسیون، از عمل نکردن برخی از دستگاه ها نسبت به وظایف قانونی انتقاد شده است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:404185!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین