صفحه اصلی » پروفایل گروه دوستی » اخبار گروه دوستی

439057 1395/09/24 18:00:00
0.0 (0)

ناصری نژاد خبر داد:

تشکیل گروه پارلمانی بحرین با هدف حمایت از ملت بحرین

رئیس گروه پارلمانی بحرین از تشکیل این کارگروه با هدف حمایت از ملت مظلوم بحرین خبر داد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، مجید ناصری نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه در ابتدای هر دوره مجلس شورای اسلامی گروه های دوستی پارلمانی با سایر کشورها به منظور تعامل بیشتر برقرار می شود، گفت: در این بین با برخی کشورها مثل رژیم صهیونیستی هیچگونه ارتباطی نداریم اما برخی کشورها هستند که فارغ از ملت آنها، صرفا با دولت آنها ارتباطی نداریم چرا که مواضع ما را به خوبی درک نمی کنند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از آنجایی که ارتباط سیاسی با کشورهایی مثل عربستان سعودی و بحرین نداریم، مجلس شورای اسلامی به جای تشکیل گروه دوستی پارلمانی اقدام به تشکیل کارگروه پارلمانی می کند لذا کارگروه پارلمانی بحرین به ریاست اینجانب (مجید ناصری نژاد) آغاز به کار کرده است.

وی افزود: عبدالغفور ایران نژاد نماینده مردم چابهار و نیک شهر، یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان آشوری و سکینه الماسی نماینده مردم کنگان از دیگر اعضای کارگروه پارلمانی بحرین هستند.

رئیس گروه پارلمانی بحرین در پایان با بیان اینکه یکی از سیاست های مجلس شورای اسلامی مبنی بر ایجاد رابطه دوستانه با کل کشورهای جهان است، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی به دنبال این است که به نفع ملت بحرین و به دور از دخالت در امور داخلی کشورها به داد مردم مظلوم منطقه برسد.

نظرات کاربران

Parameter:439057!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون